mobil-telefon mobil-whatsapp

Turksa Etiket Kurumsal

Turksa Kurumsal

Misyonumuz

Ürün çeşitlerimiz, çözümlerimiz ve hizmet sonrası sağladığımız güvenilir ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımızın ve müşterimiz için değer katan bir şirket olmak. Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken, sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklık kuracağız.

Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken; çalışanlarımızın, toplumumuzun ve müşterilerimizin sağlığına itibar edeceğiz, kurumsal sosyal yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

Vizyonumuz

Sektörde Türkiye'nin bir numaralı barkod etiket üretim ve dağıtım şirketi olmak, hizmet ve ürün kalitesi ile tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak, verdiğimiz hizmetlerle de Türkiye'de en iyisi, uluslar arası pazarında vazgeçilmezi olmaya devam ederek örnek bir şirket olmak, tüketicilerimizi, çalışanlarımızı, müşterilerimizi ve hissedarlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir şirket olmak.

Referanslarımız